Nikdy to nebude jako dřív.......

23. září 2011 v 18:48 | Ell Black |  Jednorázovky
Ták :D a je tu další jednorázovka z mojí dílny......Tentokrát to není parodie, taky jednou :D No nic, doufám, že se bude líbit, protože jsem se s ní psala celej děják, fyziku a matiku :D je to na pár Bella/Sirius, takže tam nějakej ten Blackcest (Incest :D) očekávejte.......Tak, už nebudu rušit, tak příjemné počtení :-).....


"Ty magore!" řvala dívka s havraními vlasy. "Ty krávo!" oplácel jí muž, co vypadal, jako Tarzan. "Blacku!" oplatila mu. Teď by se v něm krve nedořezal. "Tak tos přehnala!" zařval na celý barák. Začala se smát. Sirius udělal ublížený pohled a práskl za sebou dveřmi. "To má za to, že na mě chrstnul kýbl ledový vody, aby mě probral." otočila se a vešla do svého pokoje, aby se usušila.

Jejich rodiče jeli na dovolenou někam do hor a ji, Andromedu a Siriuse nechali na Black Manor úplně samotné. Když zjistila, že tu bude s Blackem, málem ji z toho kleplo.

Sedla si za stůl, vytáhla pergamen a začala psát elegantním písmem. Za chvíli byl dopis hotov, zavolala na havrana jménem Crown. Smrtijedi si neposílali zprávy a dopisy po sovách, nýbrž po havranech. Podala Crown dopis a havran vzlétl.

Pamatovala si, když jí přišel dopis, napsán tmavě zeleným inkoustem. Tehdy jí Rod oznámil, že zaslechl rodiče mluvit o tom, že je zasnoubí. Začali spolu chodit, kvůli tomu, ikdyž se jí Rod líbil už v Bradavicích. A komu by se taky nelíbil krásný kapitán famfrpálového družstva?
Z okna už jenom viděla, jak se před dům někdo přemístil. Hodila na sebe krátké černé letní šaty a vyběhla vstříc svému snoubenci.

Rozrazila dveře a pověsila se Rodovi kolem krku. Ten ji popadl kolem pasu a zatočil se s ní. Když jí položil na zem, vášnivě ho políbila. "Chyběl jsi mi." zašeptala. "Ty mně taky, ale teď jsem tu." usmál se. "No jo, jenže je tu Black a moje povedená sestra." ušklíbla se. "A sakra. No, ale teď jsem tu já, takže to bude dobrý." znovu se usmál a lehce ji políbil. Usmála se na něj, čapla ho za ruku a vtáhla dovnitř. Dovedla ho do svého pokoje a zamkla. Nevylezli odtud celý den, až pozdě odpoledne, na večeři.

"Není to Lestrange?" ozval se od stolu jízlivý hlas. "Black," oplatil mu Rod. U stolu seděla také Dromeda, která tak divně koukala na Roda. Bella zavolala skřítku a vyžádala si ovocný salát. Rod, který hrál post odrážeče si dal jak jinak, než steak. Bella nakonec rozhodla, že s Rodem se půjdou podívat na Příčnou a také do nového podniku, co otevřeli na Obrtlé.

U Madam Malkinové Rod prohlásil, že je mu nevolno a že si půjde lehnout.
Po nějaké době konečně vešla do Obrtlé. V novém podniku nebyl nikdo jiný, než naše milovaná zmijozelská smetánka. Lucius s Ciss, která se rozhodla zůstat s ním, Severus, Regulus, který u něj spal a pár dalších nedůležitých smrtijedů. Strávila tam s nimi notnou chvíli, než se přemístila domů.

Otevřela dveře a vyšla nahoru po schodech. Z ložnice rodičů vycházely jakési zvuky. Pootevřela dveře a to, co viděla jí málem vyrazilo dech. Rod a Andromeda se tam divoce milovali. Ani nevěděla jak, ale po tváři se jí začali koulet slzy.

Utekla. Utíkala domem a nechávala slzám volný průchod. Doběhla do rozlehlé zahrady, až k jezírku. Sesunula se na zem, opřela se o strom, přitáhla si kolena k sobě a hlavu dala do dlaní. Po nějaké době toho pláče konečně nechala, jen povzlykávala.

Byl západ slunce. Měla tu sedět se svým snoubencem a užívat si ten pocit. Být jím navždy milována. Myslela si, že bude jiný. Mýlila se. Je to ještě větší děvkař, než Lucius. Seděla tam dlouho do noci. Dívala se nahoru, na souhvězdí Orion. Dívala se i na sebe, svoji hvězdu.

Někdo jí dal ruku na rameno. Ohlédla se. Stál za ní Sirius. Beze slov si k ní přisedl a objal ji kolem ramen. Znovu se rozplakala. Objal ji pevně a hladil po vlasech. Uvědomila si tu ironii. Ona tu brečí a její nenáviděný bratranec ji utěšuje. Pohlédla do těch safírových hloubek. Byly jako moře. Najednou jí její bratranec přišel krásný. Natáhla se a políbila ho. On se jen usmál, vzal jí do náruče a vynesl ze zahrady. Stoupl si před dům a ze všech sil zařval: "BELLA JE MOJE TY KRETÉNE! JESTLI NA NÍ JEŠTĚ JEDNOU ŠÁHNEŠ, NEBO JÍ ZKŘIVÍŠ JEN JEDINÝ VLÁSEK, ZABIJU TĚ!"

Bella se musela smát. "Ty jsi vůl Siriusi." "No co, soucit, soucit." zasmál se. Vzal ji za ruku a přemístil se s ní na Grimmauldovo náměstí 12. Opět ho začala líbat. Vzal jí nahoru do ložnice a zavřel za sebou dveře. Celou noc se milovali, mazlili a líbali.

Ráno se Bella vymanila ze Siriusova pevného objetí. Oblékla se a dala Siriusovi pusu na tvář. Vyšla před dům, otočila se a po tváři jí začali kanout slzy.

"Promiň mi to prosím. Miluji tě." zašeptala. Naposledy se podívala na své levé předloktí, na kterém se za chvíli bude skvět Znamení Zla.

"Nikdy to nebude jako dřív." pomyslela si a přemístila se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cassiopea Black Cassiopea Black | Web | 23. září 2011 v 19:27 | Reagovat

moc hezký, takový veselo-smutný xD někde jsem se musela smát a ke konci sem zase byla smutná... chudák Bella :( ten Rod je ale ... a Dromeda taky... no, aspoň, že ji Sirius utěšil xD povedlo se ti to :) jen tak dál ;)

2 Emily Black Emily Black | 23. září 2011 v 19:33 | Reagovat

[1]: Jéé, díky Cass, konečně něco jinýho, než parodie, co? :D

3 Cissy Cissy | 23. září 2011 v 21:14 | Reagovat

Ta Bella má ale smůlu:( Ten začátek mě pobavil :D Ale ke konci to bylo zase smutné:( ale takové to už bývá. Krásná povídka, moc se ti povedla:)

4 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 24. září 2011 v 11:30 | Reagovat

Nemůžu říct(nebo spíše napsat xD), že to bylo úplně smutné, právě že ta trocha humoru, co tam byla to tak skvěle oživila :)..Konec byl smutný, ale krásný..stejnak si ale moc nedokážu představit Siriuse a Bellu, ale i to je možné xD..Moc hezky napsaná jednorázovka ;)

5 Elladora Black Elladora Black | Web | 25. září 2011 v 15:04 | Reagovat

[3]: Děkuju :-)

[4]: Moc děkuju :-)já si je dokážu představit velice dobře :D

6 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 28. září 2011 v 14:12 | Reagovat

teď mě tak napadá, kým tak asi mohl být Nymphadořin tatínek xD Krásná povídka, chvilkama smutná, chvilkama veselá. Nejlepší věta: Je to ještě větší děvkař, než Lucius. :D Ten konec se mi líbil nejvíc ;-)

7 Kallia Kallia | Web | 9. října 2011 v 20:39 | Reagovat

pěkné, pěkné :))

8 narcisaa-malfoy narcisaa-malfoy | Web | 3. ledna 2012 v 18:33 | Reagovat

Krásnám moc krásná povídka! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama