Kempování - den 1.

29. října 2011 v 13:31 | Elladora Black |  Jednorázovky
A je to tu :D už mě asi zabijete, ale je tu další parodie z mojí dílny a rovnou na několik částí :-D tahle je psaná z pohledu Draca a doufám, že bude aspoň trochu vtipná :D takže varování, než ji začnete číst, dojděte si na WC a v průběhu čtení nejezte ani nepijte :-DU jídelního stolu na Malfoy Manor seděli nejvěrnější smrtijedi Pána Zla, mezi nimi jsem byl i já. Ostatní, kteří seděli kolem stolu byli: Bellatrix, Severus, fotr, Rodolphus, jeho bratr Rabastan a Dolohov.
"Tak, moji milí, malí Smrtijedi, po našem vítězství nad Pottrem jsem se vám rozhodl uspořádat menší dovolenou a to kempování pod stanem."V místnosti zavládlo takové ticho, že by jehlu slyšel padnout.
"Si děláš prdel, né?" prolétlo mi hlavou. Měl jsem štěstí, že jsem ovládal nitroobranu, jinak bych tam už asi neseděl.
Dolohovovi zaskočil bonbón, který tajně ukradl Nagini. Začal se dusit a válet po podlaze. Můj kmotr ho nakopl do zad a bonbón přistál Rodolphusovi mezi očima. Bella se na svého manžela znechuceně podívala. Pán Zla si myslel, že Dolohov má astmatický záchvat, tak ho okamžitě poslal do krematoria, ať ví, co ho čeká.
Dolohov, nejstarší smrtijed, se neochotně zvedl, uklouzl na kaluži džusu a jebl se hlavou o stůl.
"Chudák" pronesl fotřík "ani tam nestačil dojít."
Odvrátil jsem pohled od bezvědomého Tonyho na podlaze a podíval jsem se na ostatní.
Nejspíš všichni byli rádi, že nepojedeme do Disney Landu, jak nám Pán Zla po stezce odvahy slíbil.
"Za hodinu před sídlem." s těmito slovy Pán Zla odešel.
Bellatrix vystřelila ze židle tak rychle, jako když Brumbálovi řeknete, že je výprodej ponožek. Bohužel si nevšimla Tonyho a zakopla o něj. Rozplácla se na zdi a sjela na zem. Sev chytil takovej záchvat smíchu, že jsem si myslel, že mu někdo něco šlehl. Bella se posbírala ze země, něco na něj zavrčela, práskla dveřmi, až vyskočily z pantů a spadly na Toníka.
Ten jenom zahekal.
Od té Stezky odvahy se do sebe Bella se Severusem děsně zabouchly, asi jako Milka s Grankem, a furt byli spolu. Jako kdyby je Bluetooth spároval. Potom se Pán Zla vyspal s Bellou a Severus udělal takovou scénku, že na něj ani moje matka nemá.
Odstrčil jsem židli a vydal se nahoru do pokoje, sbalit si. Vytáhl jsem z pod postele kufr a začal do něj házet oblečení. Objevoval jsem ve skříni všechny možně věci, které jsem ztratil. Vytáhnul jsem několik poblitých trenek, to asi, jak jsem snědl matčin pokus o večeři a potom jsem pohnojil celou zahradu. Nějaké latexové zátiší, asi fotrovo. Taky marťafon, hlavu Sweeneyho Todda, kterou jsem šlohnul na výpravě do minulosti. A taky nahrávku Pána Zla s růžovou koupací čepičkou, jak si zpívá ve sprše.
Všechno jsem to naházel do kufru, ale nějak mi nezbylo místo. Rozhodl jsem se vyházet všechny trenky a místo toho s sebou vzít sadu vlasové kosmetiky Sayoss. Vzal jsem kufr a vyšel jsem na chodbu. Tam stála posmutnělá Bella. "Co je?" zeptal jsem se. "Ztratila jsem vibrátor." pronesla smutně. "Nebyl náhodou takovej fialovej?" optal jsem se. "Jak to víš?" překvapeně se podívala. "No já jenom, že si ho fotřík a tvůj manžel včera půjčovali a mám dojem, že i nějaký sexy černý latexový prádlo. Teda netuším na co to potřebovali." pronesl jsem ledabyle. Potom mi to došlo. Bellatrix zuřila, jak minotaur, sebrala se a šla zbušit Roda.
Sešel jsem po schodišti před sídlo a hodil kufr na hromadu dalších zavazadel.
Po pár minutách už jsme tam stáli všichni. Rod teda mírně přizabit, ale stál.
Po 30-ti minutách už jsem si sedl a začal jsem hrát piškvorky. "Ehm, můj pane?" otázal se Sev "Jak se tam dopravíme?" "Klid, poslal jsem Rabastana do mudlovské půjčovny, aby nám něco sehnal. Myslím, že se ten stroj jmenoval podobně, jako korýš." vysvětlil Pán Zla. Spěšně jsem se pokřižoval, aby to nebyl krab.
Po 20-ti minutách piškvorek, přijel kolosální vůz. Z kabiny se vyprostil Rabastan a zvolal: "Byl to Humr!"
Nevěřícně jsem na to zíral, bylo to 2x tlustější, než tetička Bubla. Pán Zla si nastoupil na sedadlo spolujezdce a my ostatní jsme se museli nasáčkovat do zadní kabiny. Chytl jsem dobré místo a k tomu Bellu na klíně. Byl jsem spokojený, dokud to Rabastan nerozjel. Než jsme vjeli do lesa, stihli jsme udělat 5 čivavích placek a jednu bezdomovčí a důchodčí placku.
Najeli jsme na hrbolek a auto nadskočilo. Co auto? Náklaďák! Všichni v zadní kabině popadali na sebe. Přimáčkl jsem Bellu ke zdi a tak jsme jediní zůstali sedět. Takových 5 minut jsme tu hroudu lidí vymotávali ze sebe.
"Co takhle si zahrát slovní fotbal?" zeptal se Rod. Protože jsem neměl na práci nic jiného, než osahávat Bellu, souhlasil jsem.
"Lektvar." začal Sev.
"Revma." pokračoval jsem.
"Antikoncepce." pokračovala Bella.
"Emo." pokračoval Rod
"Onanie." ozval se fotr.
"Emancipace." řekl Sev.
"Ejakulace." pokračoval jsem.
"Erekce." pokračovala Bella.
"Epilepsie" pokračoval Rod.
"Já na vás seru." pronesl fotr a usnul.
Najednou jsem uslyšel bublavý zvuk a Humr klesl níž. Vylezli jsme z poklopu nahoře. Fotra jsem tam nechali.
"A sakra, zapadli jsme s Humrem do bažiny." ozval se něčí hlas.
Vyskákali jsme na břeh a na fotra jsme si nevzpomněli.
"Tak a jsme v prdeli." řekl Rabastan. "Jak to myslíš v prdeli?!" vyjel jsem na něj "Tady to vypadá ještě hůř!"
A měl jsem pravdu. Vypadalo to tu hůř, než u Lockharta v pracovně. Co v pracovně? Hůř, než ta jeho žlutá banánová hedka.
"Nepanikařte, já cestu znám." řekl Pán Zla a všichni jsme ho následovali.
Po pár hodinách hladovění, ploužení a tlachání jsme dorazili na místo. Místo nekonečně zarostlého pralesu jsme stáli uprostřed mýtiny, kde stály 4 stany. Akorát, že do toho stanu by se maximálně vlezl jeden.
"Tak by jsme se mohli ubytovat, co říkáte?" zeptal se nás Pán Zla a vybral si ten největší stan sám pro sebe.
Rodolphus s Rabastanem se nahrnuli ke druhému stanu. Bella trvala na tom, že bude sama a ubytovala se ve 3 stanu. A já se Severusem jsme zůstali stát před 4. stanem.
Vešel jsem dovnitř a vyvalil jsem oči. Uvnitř to bylo skoro, jako byt 3+1, jenom pokoje byly odděleny závěsy.
Hodil jsem kufry na postel a udělal jsem atentát na ledničku.
Ještě toho večera jsme se Severusem váleli na sedačce, likvidovali pytlík gumových medvídků za druhým a čuměli jsme na nějakej mudlovskej vynález. Myslím, že se tomu říká telekineze, nebo telefonizace? Už nevím.
"Vy lemry líný! Koukejte mazat na nástup." zařval nám hlas v hlavě. Tak nám nezbývalo nic jiného, než se pracně zvednout a doplazit se před stan.
"Takže, doufám, že se vám vaše stany líbí." začal Pán Zla "Jenom jsem vám chtěl povědět, že se budete chodit umývat do nedalekého jezera, protože kdybych vám dal do stanu sprchu, tak to dopadne katastrofálně. Stačí, že tam máte záchod. Takže Dobrou noc, dobře se vyspěte, protože nás zítra čeká perný den." a s těmito slovy zalezl k sobě.
Nikdo z nás nebyl s to se zvednout a k tomu jezeru dojít, snad jen Bella, která si doběhla pro ručník a vyrazila.
Doplazili jsme se zpět do stanu a nějak se vyhrabali na postel. Jakmile jsem zalehl, tak jsem usnul.

Pokračování příště……….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cissy Cissy | 29. října 2011 v 15:09 | Reagovat

:D:D:D
rychle další várku:D
Těším se :D

2 Elladora Black Elladora Black | Web | 29. října 2011 v 15:19 | Reagovat

[1]: Pracuje se na tom :D

3 Mári Mári | 29. října 2011 v 19:16 | Reagovat

Ohh, mega se těším na pokračo!!!:))

4 Deniss♫ - SB Deniss♫ - SB | Web | 29. října 2011 v 20:30 | Reagovat

xD xD No já už sice větší část četla dříve, ale i tak jsem se neubránila smíchu xD, honem napiš pokráčko! xD xD
PS: Děkuju za pochvalu mojí povídky ;), ten dess vypadá dobře ;)..moc se mi líbí ;-)

5 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 29. října 2011 v 22:06 | Reagovat

Pardon, ale pár parodií jsem už četla a tahle mi připadala nejslabší...označení 'Sev' úplně běžné v tvý povídce mi taky moc nepřidalo...Vědět to, asi by tě zabil ^^ A vůbec - proboha, to seš Bella, abys nechala spát ji se Severusem a Voldy by zůstal na ocet? To že s Voldym patřej k sobě to vím i já ^^ No ale co, i pokračování si přečtu...a gomenne za kritiku, nemůžu si pomoct...

6 cassiopea-black cassiopea-black | 30. října 2011 v 10:15 | Reagovat

to jsem zvědavá na pokráčko xD... btw, ten dess se mi moc líbí, takovej halloweenskej xD

7 Elladora Black Elladora Black | Web | 30. října 2011 v 12:45 | Reagovat

[3]: Díky :D

[4]: Pokráčko bude, ale teď pracuju na povídkách na přání :D

[5]: Já vím, ale v tom je kouzlo vlastní FF, ať už jde o jakýkoli pár (klidně i Harry/Lucius :D), ano, nejdřív byla se Severusem, ale to bylo jen na chvilku, navíc, je tam napsáno, že stejně nakonec byla s Voldym a ano, to, že k sobě ti dva patří vím, ale taky mám ráda jiné páry......jinak tu kritiku neberu, jako takovou, spíš jen připomínku ^^

[6]: tak to sme dvě :D děkuju, já prostě Halloween miluju, ale zkusím ho ještě vylepšit :D

8 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 30. října 2011 v 20:16 | Reagovat

Je to super! Skvělá parodie. A pátý komentář si neber k srdci. Já mu tak taky říkám a nestěžuje si :D Hele, fakt, nevim co má, dyť je to FF sakra! Pořád všichni tvrdí, jak je to nereálný, ale o tom FF je! Pokud tvrdíte opak, pak FF nerozumíte :P Bella je Pánovi Zla oddána, ale kdo říká, že nemůže mít i jiný zálety? A je to parodie, takže tam by klidně mohli Seva vzít do trojky :P :D
Ell, je to moc hezký :)

9 Elladora Black Elladora Black | Web | 30. října 2011 v 20:19 | Reagovat

[8]: Děkuju Bello :) máš naprostou pravdu :)

10 Deniss♫ - SB Deniss♫ - SB | Web | 30. října 2011 v 20:44 | Reagovat

No Bella to naprosto vystihla xD. Já nemám ráda urážení Severuse S., ale parodie se jako urážka vůbec nebere, je to prostě boží a tečka xD.

11 Lil Lil | 10. listopadu 2011 v 10:46 | Reagovat

Jé to bylo fakt super se těšim na pokráčko

12 Julča Julča | Web | 23. listopadu 2011 v 16:46 | Reagovat

Hej to je suprrrr..honem pokráčování chceme......fakt super kempování..xDd

13 sophie sophie | 9. prosince 2011 v 13:01 | Reagovat

prosim dej sem pokrčování.je to skvěle napsaný,musela jsem se pořád smát!!! :)

14 narcisaa-malfoy narcisaa-malfoy | Web | 3. ledna 2012 v 18:47 | Reagovat

TO je bomba :D rychle další! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama